Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA); - autobuz/autocar: VL08VHP seria sasiu W0LVV34VEFB083968 Asigurator-City Insurance , Prima de asigurare - 857 RON ,valabilitate 12 luni din data de 07.10.2020 pana pe 06.10.2021

Număr anunț
DA26506104
Autoritate contractantă
COMUNA STANESTI (PRIMARIA COMUNEI STANESTI) (CUI 2541290)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
857 RON
Valoare atribuită
857 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

857 RON

din 857 RON estimat