Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale latexfree Nr.6.5- 4 cut; Nr. 7 - 4 cut; Nr. 7.5 - 4 cut ; Nr.8 - 4 cut

Număr anunț
DA26579290
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Brasov (CUI 4317738)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33141420-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.672 RON
Valoare atribuită
6.672 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.672 RON

din 6.672 RON estimat