Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de incarcare cu toner a urmatoarelor cartuse:Refill cartus Brother TN2010-2buc(100ron);Refill cartus Xerox 3215/3225+chip 7-buc(840ron);Curatare unitate imagine Xerox 3215/3225+cilindru+chip 1-buc(65ron);Cartus compatibil HP CE285A-1buc(60ron),Curatare unitate imagine Xerox 3215/3225 1-buc(40ron).
- Număr anunț
- DA26498931
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Avram Iancu Oradea (CUI 12556051)
- Furnizor / câștigător
- REFILL SOLUTION SRL (CUI 38028742)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.105 RON
- Valoare atribuită
- 1.105 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.