Atribuită Cumpărare directă

Biclosol este un dezinfectant clorigen (pe baza de clor), sub forma de tablete efervescente, dizolvabil in apa cu spectru de actiune larg: bactericid, fungicid, virucid, mircobactericid, tuberculocid si sporicid. Continut substanta activa: O tableta de 3,3 g de BICLOSOL elibereaza prin dizolvare sa in apa minim 1,5 grame de CLOR ACTIV. BICLOSOL este utilizat pentru: dezinfectia suprafetelor in spitale, hoteluri, scoli, gradinite, crese, restaurante, pensiuni, penitenciare, nave, aeronave, trenuri, dezinfectia lenjeriei, dezinfectia veselei si tacamurilor, dezinfectia chiuvetelor, dezinfectie W.C, dezinfectia biberoanelor, dezinfectia obiectelor si echipamentelor din domeniul sanitar inclusiv cu profil stomatologic si ginecologic, dezinfectia in industria farmaceutica, dezinfectia mijloacelor de transport alimente, dezinfectia pubelelor cu resturi menajere, dezinfectia conductelor de alimentare cu apa, dezinfectia conductelor de canalizare, dezinfectia bazinelor de apa potabila, dezinfectia in fermele zootehnice, dezinfectia oualor, dezinfectia apei in fermele zootehnice, dezinfectia apei potabile pentru animale, dezinfectia incubatoarelor, dezinfectia fermelor de pui, dezinfectia rezervoarelor de apa, etc. AVIZ DE BIOCID 2032BIO/02-04/05.14 + TIP 5 Se utilizeaza la dezinfectia tuturor tipurilor de suprafete , apei potabile, vesela, grupuri sanitare , lenjerie , pipete, ustensile de laborator si recipiente de laborator, bureti de spalat vase, tetine etc

Număr anunț
DA26514674
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.080 RON
Valoare atribuită
1.080 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.080 RON

din 1.080 RON estimat