Atribuită Cumpărare directă

Pachetul include: Dozator senzor solutie spray dezinfectant maini, 1 litru Dezinfectant lichid pentru mâini, pe bază de alcool Soft Care Des E Spray H5 Diversey 5 litri, Biocid, spectru virucid, avizat MS.

Număr anunț
DA26579166
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
33191000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.340 RON
Valoare atribuită
5.340 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340 RON

din 5.340 RON estimat