Atribuită Cumpărare directă

Aprov.-Retele nr. necesar.19175/06.10.2020 ANSAMBLU STARTER PTR DEBITATOR 2BUC DISC METAL 350X2.8 5BUC

Număr anunț
DA26540315
Autoritate contractantă
AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
Furnizor / câștigător
ELECTROCON BISPOWER SRL (CUI 27842671)
Cod CPV
42676000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,59 RON
Valoare atribuită
470,59 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,59 RON

din 470,59 RON estimat