Atribuită Cumpărare directă

3607506 - Sticle de laborator Simax Marienfeld, 250 ml, 10 buc/pac si Sticle de laborator Simax Marienfeld, GL 45, 500 mL, 10 buc/pac. Termen de livrare :Maxim 5 saptamani Beneficiar :Fac. de Biologie si Geologie-prof. Horia Banciu, Resp. achizitie :Ana Vadan

Număr anunț
DA26520292
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.297,44 RON
Valoare atribuită
1.297,44 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.297,44 RON

din 1.297,44 RON estimat