Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie cf oferta:sapun lichid bid 5 L=20 buc;saci menaj 35 L 10 buc/rola=50 role; husa transparenta haine set 100 buc=2 set.

Număr anunț
DA26506219
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,60 RON
Valoare atribuită
386,60 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,60 RON

din 386,60 RON estimat