Atribuită Cumpărare directă

Halat unica folosinta, resistenta la agenti chimici, material Tyvek, respirabil, mansoane, talie cu elastic, ambele fete antistatice M-10 buc Halat unica folosinta, resistenta la agenti chimici, material Tyvek, respirabil, mansoane, talie cu elastic, ambele fete antistatice L-10 buc Halat unica folosinta, resistenta la agenti chimici, material Tyvek, respirabil, mansoane, talie cu elastic, ambele fete antistatice XXL-12 buc

Număr anunț
DA26501477
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
MONIKA OFFICE SRL (CUI 21327758)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.568 RON
Valoare atribuită
1.568 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.568 RON

din 1.568 RON estimat