Atribuită Cumpărare directă

Achizitie abonament pentru acces online in platforma Lege5 la sectiunea carti, doctrina, reviste de drept pentru 250 de utilizatori. - pe o perioada de 3 luni, respectiv pana la 31.12.2020.

Număr anunț
DA26509127
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
79980000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.330 RON
Valoare atribuită
15.330 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.330 RON

din 15.330 RON estimat