Atribuită Cumpărare directă

Covor adeziv pentru Controlul Contaminarii, 46 x 91.5 cm

Număr anunț
DA26510782
Autoritate contractantă
Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI 8409931)
Cod CPV
42924720-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.396 RON
Valoare atribuită
1.396 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.396 RON

din 1.396 RON estimat