Atribuită
Cumpărare directă
Agrafe 33mm 5 CUT; 0.93 LEI; Inel plastic 22mm 1 BUC; 29.7 LEI; Index autoadeziv 4 culori 6 BUC; 2.9 LEI; Inel plastic 12mm 1 BUC; 16.5 LEI; Radiera mica 3 BUC; 0.35 LEI; Coperta carton+coperta plastic A3 1 CUT; 86.8 LEI; Coperta carton+coperta plastic A4 1 CUT; 48 LEI; Carioca - 12 culori 3 SET; 7.49 LEI; Carioca- varf 1-1.5 mm-- 15 culori 1 BUC; 7.5 LEI; Agrafe 28mm 15 BUC; 0.6 LEI; Banda corectoare 22 BUC; 1.5 LEI; Biblioraft 75mm 20 BUC; 4.09 LEI; Capsator 24/6 2 BUC; 5.5 LEI; Capse 24/6 20 CUT; 0.6 LEI; Clipboard dublu 5 BUC; 5.9 LEI; Cub hartie alba (rezerva) 6 BUC; 2.5 LEI; Dosare incopciat 1/1 50 BUC; 0.33 LEI; Dosare plastic 100 BUC; 0.38 LEI; Lipici solid 10 BUC; 0.9 LEI; Marker evidentiator 7 SET; 6.8 LEI; Notite adezive 3 buc/set, 50 x 40 mm, 100 file, galben, 4 SET; 1.5 LEI; Notite adezive 75 x 75 mm 100 file galben 13 BUC; 0.95 LEI; Pix cu mecanism si grip 32 BUC; 0.38 LEI; Pix gel cu mina albastra 30 BUC; 0.65 LEI; Pix gel cu mina rosie 10 BUC; 0.65 LEI; Scotch 19x33 9 BUC; 0.6 LEI; Scotch lat 5 BUC; 1.3 LEI; Suport pentru documente (tavite suprapozabile) 10 BUC; 5.9 LEI; Etichete autocolante 52.5x29.7(40/coala) 1 CUT 24.85 LEI; File PVC A4 transparente protectie documente 50 SET; 5.3 LEI; Marker negru 27 BUC; 0.69 LEI;
- Număr anunț
- DA26499934
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI 3738836)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.001,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.001,86 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.