Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE 2 BUC. TONER ORIGINAL BROTHER TN 423 BLACK. Achizitia se finalizeaza cu contract intre parti

Număr anunț
DA26515252
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale (CUI 7869923)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,52 RON
Valoare atribuită
779,52 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,52 RON

din 779,52 RON estimat