Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner Ricoh Aficio MP2352 NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_001 PRET DE CATALOG: 36,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner Ricoh Aficio MP2352 2 Increase value Decrease value 36,00 72,00 Cartus toner Xerox 3345 NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_002 PRET DE CATALOG: 155,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner Xerox 3345 20 Increase value Decrease value 155,00 3.100,00 Unitate de Imagine Xerox 3345 OEM NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_003 PRET DE CATALOG: 250,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: metru COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Unitate de Imagine Xerox 3345 OEM 10 Increase value Decrease value 250,00 2.500,00 Cartus toner Ricoh sp3510 NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_004 PRET DE CATALOG: 85,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: Cartus toner Ricoh sp3510 2 Increase value Decrease value 85,00 170,00 Cartus Toner xerox 5325 NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_005 PRET DE CATALOG: 180,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: buc COD SI DENUMIRE CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) DESCRIERE: cartus toner xerox 5325 3 Increase value Decrease value 180,00 540,00 Unitate de imagine Xerox 5325 OEM NUMAR DE REFERINTA: IFC_Toner_
- Număr anunț
- DA26519364
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL BRAILA (CUI 24913000)
- Furnizor / câștigător
- INFOCALC REPARATII SRL (CUI 29210655)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.092 RON
- Valoare atribuită
- 10.092 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.