Atribuită Cumpărare directă

Digi Net Business Garantat 300 Subnet 8IP Ip suplimentar -2; Conform Caietului de sarcini anexat.

Număr anunț
DA26528330
Autoritate contractantă
JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.936,40 RON
Valoare atribuită
5.936,40 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.936,40 RON

din 5.936,40 RON estimat