Atribuită Cumpărare directă

Pix Elantra 10 buc. Creion mecanic 0.5 / 0.7 12 buc. Mine creion 0.5 / 0.7 11 buc. Caiet A4 spira 6 buc. Banda adeziva 48*66 2 buc. Banda adeziva mica 4 buc. Guma sters 1 buc. Dosar carton 12 buc. Caiet mecanic A4 1 buc. Agrafe birou 50 mm 1 cut. Hartie copiator A4 5 top Radiera 7 buc. Ascutitoare 2 buc. File plastic 1 set Dosar plastic 10 buc. Lipici 1 buc. Pix cu gel 20 buc. Pix 10 buc

Număr anunț
DA26513806
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA I.G. BIBICESCU MEHEDINTI (CUI 4426492)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI 1616816)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,61 RON
Valoare atribuită
543,61 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,61 RON

din 543,61 RON estimat