Atribuită
Cumpărare directă
Harta cu trasee cicloturistice din regiunea Bucovina Descriere produs: - policromie fata/verso, - hartie rezistenta la umezeala peste care s-a aplicat un strat de lac in vederea unei mai bune protectii impotriva umezelii. Continut produs: partea cartografica si o ampla parte descriptiva a traseelor cicloturistice. Achizitorul care cumpara un numar minim de 400 de exemplare ale hartii va beneficia cu titlu gratuit de: 1) publicarea inseratului acestuia pe coperta nr. 2 a hartii de trasee cicloturistice din regiunea Bucovina, conform descrierii ce urmeaza: - Dimensiune inserat: 13 cm x 24 cm. - Inseratul va fi publicat in Harta de trasee cicloturistice din regiunea Bucovina intr-un tiraj de minim 6000 de exemplare. - Datele de publicare vor fi puse la dispozitie de catre Achizitor. - Inseratul va fi publicat doar dupa acordarea Bunului de Tipar de catre Achizitor. 2) publicarea unui inserat Web pe portalul Muntii Nostri (pentru o perioada de 1 an de la emiterii facturii aferenta hartilor achizitionate) Mentiune: dreptul de proprietate intelectuala asupra partii cartografice nu se transfera achizitorului.
- Număr anunț
- DA26513615
- Autoritate contractantă
- Municipiul Vatra Dornei (CUI 7467268)
- Furnizor / câștigător
- SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
- Cod CPV
- 22114300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.400 RON
- Valoare atribuită
- 10.400 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.