Atribuită
Cumpărare directă
Cartus toner COMPATIBIL Brother TN-3380, TN-3280 Lista de imprimante, multifunctionale, copiatoare sau alte echipamente care care utilizeaza Cartus toner COMPATIBIL Brother • Brother DCP-8070D •Brother DCP-8080DN •Brother DCP-8085DN •Brother HL-5340DN •Brother HL-5350DN •Brother HL-5370DW •Brother HL-5380DN •Brother MFC-8370DN •Brother MFC-8380DN •Brother MFC-8880DN •Brother MFC-8890DW Brother DCP-8110DN • Brother DCP-8250DN • Brother HL-5440D • Brother HL-5445D • Brother HL-5450DN • Brother HL-5470DW • Brother HL-6180DW • Brother MFC-8510DN • Brother MFC-8515DN • Brother MFC-8520DN • Brother MFC-8950DN
- Număr anunț
- DA26515371
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- OTI IMPEX SRL (CUI 12059460)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,06 RON
- Valoare atribuită
- 168,06 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.