Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 BRILLIANT Top 50 PIX CU MECANISM DACO LINU Buc 8 TONER HP CF283X Buc 2 TONER HP Q7553A Buc 1 TONER HP CB435A Buc 1 TONER XEROX 106R02778 Buc 1 TONER HP Q5949A Buc 1 BIBLIORAFT PLASTIFIAT Buc 50 DOSAR PLASTIC CU SINA NOKI Buc 100 DOSAR INCOPCIAT 1/1 ELBA Buc 50 MAPA PROTECTIE TIP L KANGARO 25/set set 1 FOLIE PROTECTIE A4 100/SET CRISTAL set 1 INDEX PLASTIC 45X12mm set 6 CLIPS 25mm,12buc/cut Cut 3 FLUID CORECTOR STANGER SET set 4 EVIDENTIATOR PELIKAN Buc 8 CAPSE 24/6 KANGARO Cut 6 AGRAFE BIROU COLOR 28mm Cut 4 PIX GEL UM170 Buc 8 CALCULATOR CANON AS2400 Buc 1 BURETIERA GEL Buc 1
- Număr anunț
- DA26501779
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- ANDERS BIROTICA SRL (CUI 33132911)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.345,84 RON
- Valoare atribuită
- 3.345,84 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.