Atribuită Cumpărare directă

Oferta cupride livrarea si instalarea unei centrale termice Vaillant 286/7-2, executie instalatie utilizare gaze naturale, instalare detector de gaze, intocmire proiect utilizare gaz, termostat ambient RF , autorizarea de functionare a centralei pe o perioda de 2 ani

Număr anunț
DA26500159
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
CASA DESIGN SRL (CUI 10284651)
Cod CPV
39715210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.722,68 RON
Valoare atribuită
6.722,68 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.722,68 RON

din 6.722,68 RON estimat