Atribuită Cumpărare directă

Kit de inlocuire varf sonda testare cu garnitura pentru echipamente SERA -OTOEMISIUNI TEOAE. Kit varfuri pentru screening auditiv cu otoemisiuni a nou-nascutilor , de culoare verde cu diametrul exterior de 3 mm. virfurile sunt din cauciuc siliconic polimerizat la rece. duritate 30A. Varfurile sunt de unica folosinta . Set de 100 Buc Sonda completa calibrata pentru efectuarea testelor de otoemisiuni acustice TEOAE sau DPOAE, Sonda se livreaza cu certificat de calibrare. Este obligatorie calibrare sondei odata la 12 luni.

Număr anunț
DA26512754
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI 9164147)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.390 RON
Valoare atribuită
2.390 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.390 RON

din 2.390 RON estimat