Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Brother DCPL2512D buc 1 578.99 Lei Cartus toner Samsung 2165B buc2 233.61 Lei Sky HP P series buc 2 84.03 Lei Total: 896.63 Lei

Număr anunț
DA26510686
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Kollo Miklos (CUI 12841236)
Furnizor / câștigător
MOLNAR COMP SRL (CUI 15011164)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896,63 RON
Valoare atribuită
896,63 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896,63 RON

din 896,63 RON estimat