Atribuită Cumpărare directă

Saci cadavre negrii, din material impemeabil PVC, spate dublat, fermoar pe mijloc, manusi din polietilena, capete dublate, 4 manereintarite integrate in sac, dimensiune sac 90*220cm, capacitate maxima de ridicare 160kg+ bratari identificare

Număr anunț
DA26524328
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI 32574940)
Cod CPV
33922000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.990 RON
Valoare atribuită
3.990 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.990 RON

din 3.990 RON estimat