Atribuită Cumpărare directă

OSR SMARTLUX TUB FLUORESCENT 36W 865 25 BUC OSR SMARTLUX TUB FLUORESCENT 18W 865 25 BUC SET 2 STARTERE S10 4X65W 20 SET SIR CLEME 15A 01798 5 BUC ARIEL AUTOMAT OXYGEN POWER 6KG 10 BUC GEL MAINI DEZINF.ASEPTIC DR.STEPHAN 5L 13 BUC VANISH EXTRA HYGIENE 940ML 10 BUC CALGON 500G 10 BUC LENOR SPRING AWAKANING 1900ML 5 BUC LENOR MOONLIGHT HARM.1900ML 5 BUC LENOR FRESH MEADOW 1900ML 5 BUC LENOR SUMMER BREEZE 1900ML 5 BUC SACI MENAJ 120L 10/SET SUPER REZISTENTI 30 SET SACI MENAJ 35L 15/SET SR BRILLI VERZI 15 SET SACI MENAJ 35L 15/SET SR BRILLI ALBASTRI 15 SET SACI MENAJ 35L 15/SET SR BRILLI MARO 30 SET HARTIE PROSOP BUCATARIE MISAV.2STR 2/SET 60 SET HARTIE PROSOP MISAVAN 2STR 300M 1BUC/SET 20 BUC IGIENOL ANTIBACTERIAN BAIE 750ML 20 BUC IGIENOL DEZINFECTANT MARIN 750ML 10 BUC IGIENOL DEZINFECTANT MAR 750ML 10 BUC NUFAR DETARTRANT 1000ML (56050) 20 BUC ALBIO DETERGENT PARCHET USCARE RAPIDA 5L 8 BUC SANO POLIWAX CERAMIC 2L 2412 10 BUC SANO FLOOR FRESH 2L 10 BUC RIVEX GL FRESH PULV.750 ML 10 BUC RIVEX GLAS CLEAR CU PULVERIZATOR 750ML 10 BUC FAIRY APPLE 450ML 10 BUC FAIRY POMEGRANATE&RED ORANGE 450ML 10 BUC SANO SPARK(SAN PUMP)DET.VASE 1L 10 BUC FINISH(CALGONIT)SARE 1,5KG 6 BUC SOMAT SOLUTIE DE CLATIRE 750ML 6 BUC TRIUMF SOL.PT.CURATAT ARAGAZ 1000ML 10 BUC ALBIO SAPUN 5L FRESH 8 BUC MATURA CU COADA PLASTIC 120CM IN DISPLAY 20 BUC FARAS PE COADA 1792 10 BUC MATURA STRADA 600 BUCSA PLASTIC 1434/B 5 BUC COADA LEMN NATUR 1,4M PC0827 5 BUC MOP 200GR. PLASTINA 40 BUC PEAK OUT CLOR DEZINFECTANT

Număr anunț
DA26511228
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.390,43 RON
Valoare atribuită
9.390,43 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.390,43 RON

din 9.390,43 RON estimat