Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 -40TOP, DRAPEL ROMANIA EXTERIOR-2B, DRAPEL UE EXTERIOR -2 B, CAPSE 24/6 NOKI-3 CUT,CAPSATOR 4 COLI24/6-1 BUC,CREION MECANIC NOKI-1 SET,CARTON A4-10 CULORI/SET-1 BUC, FOARFECA BIROU-1 BUC

Număr anunț
DA26514006
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
Furnizor / câștigător
ADE & MAR ABSOLUT SRL (CUI 18119943)
Cod CPV
30197630-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,30 RON
Valoare atribuită
666,30 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,30 RON

din 666,30 RON estimat