Atribuită
Cumpărare directă
Nelimitat minute/SMS catre orice destinatie nationala, catre destinatii internationale fixe din Spatiul Economic European(SEE) - 25 GB trafic internet national - nelimitat minute roaming SEE - 7.42 GB trafic in roaming SEE 1x Samsung Galaxy A71 128GB Dual SIM 4G – GRATUIT 6x Huawei P Smart 2019 64GB Dual SIM 4G - GRATUIT Valoarea abonamentului/SIM este de 13 euro/Sim. Costul total lunar este de 91 EURO fara TVA, reprezentand 449,55 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la cursul Vodafone de 1 EURO = 4.9401 RON valabil in data de 05.10.2020.
- Număr anunț
- DA26518359
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA PERSOANELOR NEAMT (CUI 17474394)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.789,20 RON
- Valoare atribuită
- 10.789,20 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.