Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze pentru buna derulare a proiectului "O viata demna intr-o comunitate activa social": Platformă software online (accesibila via web browser), cu design adaptiv, de înregistrare si evidență a membrilor unei comunități (grup tinta/GT), pentru gestionarea nevoilor lor sociale, a măsurilor luate și suportul decizional aferent. Caracteristici tehnice: bază unică de management a informatiei, acces controlat si securizat al utilizatorilor, conformitate GDPR, salvare si transfer/export al bazei de date, flux configurabil de activitati si documente. Sistemul oferă suport decizional prin intermediul instrumentelor de colaborare online (forum, chat) si prin introducerea seturilor de factori și reguli de validare, pentru activitatile: - elaborarea in echipa a unui plan de măsuri personalizat (diagnostic social) pentru fiecare client din GT, - trasabilitatea planului individualizat de interventie pe diverse etape (de ex: consiliere și orientare în educatie/cariera, traseu profesionala) cu evidenta costurilor și resurselor implicate. Sistemul oferă gestionarea eficientă a derulării proiectului prin raportări grafice și statistici în timp real din cadrul proiectului, de ex.: nivelul de realizare a indicatorilor stabiliți, evoluția cazului social, eficiența resurselor utilizate, a soluțiilor adoptate.
- Număr anunț
- DA26511677
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRATEIU (PRIMARIA) (CUI 4406282)
- Furnizor / câștigător
- CONTROL ENGINEERING S.R.L. (CUI 23340974)
- Cod CPV
- 48600000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.300 RON
- Valoare atribuită
- 24.300 RON
- Data publicării
- 06.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.