Atribuită Cumpărare directă

Evaluarea salariatilor unitatii de invatamant prin consult simplu anual de medicina muncii si eliberarea fisei de aptitudine in munca. Nu sunt incluse analize suplimentare. Deplasarea la beneficiar se realizeaza pentru minim 40 consultatii. Orice servicii suplimentare presupun costuri suplimentare si un act aditional sau un alt contract

Număr anunț
DA26512570
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Holboca (CUI 17250885)
Furnizor / câștigător
MEDICALASIST SRL (CUI 17234308)
Cod CPV
85147000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
07.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat