Atribuită Cumpărare directă

GRESIE ADERENTA PORTELANATA PENTRU PLACARI PERETI EXTERIORI GRESIE DE PLACARE PERETI SI SOCLURI DIMENSIUNI : 30X30 45X45 17X52 PENTRU SOCLURI , SCARI, PERETI , TREPTE DE SCARI SI BAZINE ADERENTA , DE EXTERIOR , PORTELANATA, LIVRABILA LA CUTIE DE 1.44 MP , FABRICATIE UE NUANTE DE CULOARE MARON,BEJ, GRI,

Număr anunț
DA26522455
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
44912200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.760 RON
Valoare atribuită
2.760 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.760 RON

din 2.760 RON estimat