Atribuită Cumpărare directă

43621424 DURACELL BATERII BASIC 4+ BU 4 39709043 HER REGISTRU A4/100F/DICT BU 5 73522146 RTC FISE DE MAGAZIE A5/10 BU 4 19121656 RTC SUPORT PT INSTR SCRIS BU 1 24871733 AGR BANDA AD TRANSP 48MMX BU 5 39740147 AGR BANDA DUBLU ADEZ 25MM BU 2 36289882 MAP RADIERA SOFTY BL 3 46666129 ARH TUSIERA METALICA NETU BU 1 47331590 DON TUS PT STAMPILA 30ML/ BU 1 48006555 RTC BURETIERA 80MM BU 3 49125073 OMEGA MOUSE WIRELESS OM-4 BU 2 55051155 RTC FLUID CORECTOR/20 ML BU 5 21555040 BIC PIX ROUND STIC ALBAST IF 1 43914159 DRB PIX P003/SET 6 BU 3 18774067 PGN BIBL MARMORAT A4/75 M BU 5 54448709 HER BIBL.PP COLOR A5/8 BU 2 61582672 HER TAVITA CORESP.TRANSL/ BU 2 15171937 SANDISK USB/16GB CRUZER E BL 3

Număr anunț
DA26525672
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
460,39 RON
Valoare atribuită
460,39 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

460,39 RON

din 460,39 RON estimat