Atribuită
Cumpărare directă
Folie folii file de protectie documente A4 din plastic pvc pp 50 microni 100 bucati set NOKI Dosar dosare din plastic pvc pp cu sina si doua 2 perforatii gauri pentru incopciat NOKI Pix pixuri cu mecanism ROTRING corp plastic grip din doua tipuri de cauciuc ROTRING TIKKY ALBASTRE Pix cu mecanism SCHNEIDER K15 din plastic si clema metalica varf 0.7 mm albastru Pix cu mecanism SCHNEIDER K15 din plastic si clema metalica varf 0.7 mm negru Radiera guma de sters pentru creion creioane si creioane colorate ROTRING TYKKI 30
- Număr anunț
- DA26499375
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,95 RON
- Valoare atribuită
- 197,95 RON
- Data publicării
- 05.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.