Atribuită Cumpărare directă

TRUSE ALCOOLEMIE - MEDICINA LEGALA - REF.24075 Trusa standard alcoolemie (de prelevare a mostrelor pt. det. alcoolemiei) - AVIZATA CSML NUMAR DE REFERINTA: TSA- 2 PRET DE CATALOG: 27,99 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: Singura trusa produsa in conformitate cu cerintele standardului ISO 9001:2008 conform certificat 3867C. Realizata conform Ordinului 277/11.03.2015. A primit avizul CSML nr.1 din 20.03.2015. Trusa este compusa din: 1. un holder + doua ace de punctie venoasa; 2. doua manusi latex; 3. doua tampoane de unica folosinta impregnate cu dezinfectant tegumentar nonalcoolic (clorura de benzalconiu); 4. patru vacuette de 6 ml cu fluorura de Na + oxalat de K sau cu citrat de Na, inscriptionate cu numarul mostrei, seria sigiliului si caseta libera pentru consemnarea numelui, datei si orei; Etichetele sunt colorate diferit; 5. un container din material plastic pentru cele 4 vacuette; 6. un container din material plastic pentru materialele consumabile necesare recoltarii; 7. un sigiliu autocolant pentru containerul cu eprubete; 8. formularele necesare, conform Ordinului 277/11.03.2015, in 3 exemplare, pe hartie autocopiativa; 9. un sigiliu inseriat cu grad de securitate sporit, cu fir de plastic si inel metalic, cu partile componente lipite cu curent de inalta frecventa, de unica folosinta; 10. doi plasturi necesari dupa recoltarea sangelui. 11. o cutie de carton special impachetata ant

Număr anunț
DA26522690
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.717,60 RON
Valoare atribuită
6.717,60 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.717,60 RON

din 6.717,60 RON estimat