Atribuită Cumpărare directă

Pachet reactivi: 1. Anti-Hu CD94 Alexa Fluor 700 (100 teste) EXBIO - Fluorocrom: Alexa Fluor 700 - Clona HP-3D9 - Aplicatii: FC, cod A7-727-T100, Trusa 100 de teste 2. PerCP/Cyanine5.5 anti-human CD158b (KIR2DL2/L3, NKAT2) Antibody (100 teste) - Clona DX27 - Aplicatii: FC, cod 312614, Trusa 100 de teste 3. Bafilomycin A1 potrivit pentru culturi celulare – 500 micrograme CAYM11038-500, cod CAYM11038-500, 500 μG

Număr anunț
DA26499082
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.074,60 RON
Valoare atribuită
5.074,60 RON
Data publicării
05.10.2020 00:00
Data finalizării
06.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.074,60 RON

din 5.074,60 RON estimat