Atribuită Cumpărare directă

Plase de protectie sport: - snur PA cu diametrul de 3mm - latura ochiului de 12cm suprafata totala de 185m2 x 13.00 lei/m2 = 2405le

Număr anunț
DA26520061
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU NEAMT (CUI 2614309)
Furnizor / câștigător
NECULAESI A. VICENTIU IULIAN (CUI 40878680)
Cod CPV
39541210-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.405 RON
Valoare atribuită
2.405 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.405 RON

din 2.405 RON estimat