Atribuită
Cumpărare directă
Panou exterior AUDIO DIGITAL INOX - 1 buc 2. Tag de proximitate - 14 buc 3.Post interior AUDIO - 10 buc 4.Yala electromagnetica -1 buc 5. Amortizor usa -1buc 6. Sursa alimentare + acumulator 12v - 1buc 7. Cablu interfon - 100ml 8. Manopera instalare - 1buc ma
- Număr anunț
- DA26540802
- Autoritate contractantă
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI 4283376)
- Furnizor / câștigător
- EXIGENT SRL (CUI 18425390)
- Cod CPV
- 45312200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.647 RON
- Valoare atribuită
- 2.647 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.