Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 10 buc. Coada lemn 110 cm 10 buc. Matura plastic par lung 10 buc. Detergent Crystal Clear 5 litri, Konga 10 buc. SANO FLOOR CLEANER Manual, 10l, detergent pardoseala 5 buc. SANO FLOOR PLUS Manual, 4l, detergent pardoseala

Număr anunț
DA26514988
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "IOLANDA BALAS SOTER" BUZAU (CUI 4385430)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
44410000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.045,50 RON
Valoare atribuită
1.045,50 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.045,50 RON

din 1.045,50 RON estimat