Atribuită
Cumpărare directă
Frigider cu o usa Braun MR-101W, 92 litri, Clasa A+, alb Usa reversibila. Volum net frigider : 83 itri Volum net congelator 9 litri ENERGIE & PERFORMANTA Tensiune alimentare 230 V Nivel zgomot 40 dB Eficienta energetica Clasa energetica A+ dintr-o gama de la A+++ la D Clasa climatica N - ST Consum anual energie 110 kWh Consum zilnic energie 0.276 kWh DIMENSIUNI Inaltime 83 cm Latime 47 cm Adancime 44 cm Greutate 20 Kg Lungime cablu 1 m Termen de garantie: 24 de luni. Termen de livrare: 5 zile lucratoare de la data atribuirii achizitiei. Beneficiar: Centrul de Cooperari Internationale, Ilona Dranca. Responsabil achizitie: Simona Muntean.
- Număr anunț
- DA26537270
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NEI ELECTRONICS INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 31405861)
- Cod CPV
- 39711110-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503,36 RON
- Valoare atribuită
- 503,36 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.