Atribuită Cumpărare directă

Cartus Minolta Bizhub C226 - 1 buc. X 109,24 lei - Cartus Canon MP3010 - 1 buc. X 121.85 lei - Cartus Canon PG-512 - 1 buc. X 84,03 lei - Cartus Canon CL-513 - 1 buc. X 100,84 lei - Cartus Xerox 5222 - 1 buc. X 294,12 lei

Număr anunț
DA26534257
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu (CUI 4691600)
Furnizor / câștigător
A.D.T. COMPUTERS SRL (CUI 16690314)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
710,08 RON
Valoare atribuită
710,08 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,08 RON

din 710,08 RON estimat