Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii la invelitorile Gospodariei Chiojdu Mic (casa, cotet pentru gaini, cotet pentru porumbei, cușca pentru caine, acoperis cada din lemn, poarta), din incinta Muzeului Național al Satului ,,Dimitrie Gusti,, conform documentatiei atasate Anuntului de publicitate nr. ADV1171825/23.09.2020.
- Număr anunț
- DA26524764
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- ERIC IMPEX SRL (CUI 10077095)
- Cod CPV
- 45261210-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.993 RON
- Valoare atribuită
- 35.993 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.