Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari in conformitate cu lista de cantitati de lucrari anexata.

Număr anunț
DA26545178
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL (CUI 18460400)
Cod CPV
45000000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369.863,68 RON
Valoare atribuită
369.863,68 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369.863,68 RON

din 369.863,68 RON estimat