Atribuită Cumpărare directă

Produsul sa fie insotit de certificat de calitate si valabilitate. Acceptul Autoritatii contractante tine loc de comanda ferma.

Număr anunț
DA26534927
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR VASLUI (CUI 7160122)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33651510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.040 RON
Valoare atribuită
3.040 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.040 RON

din 3.040 RON estimat