Atribuită Cumpărare directă

CUREA DE TRANSFER - 44846204 BUC 2 FUSER UNIT - 44848805 BUC 2 CILINDRU NEGRU - 44844472 BUC 2 CILINDRU GALBEN - 44844469 BUC 2 CILINDRU ROSU - 44844470 BUC 2 CILINDRU ALBASTRU - 44844471 BUC 2

Număr anunț
DA26530386
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
Furnizor / câștigător
BIROTECH SRL (CUI 13038872)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.576 RON
Valoare atribuită
6.576 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.576 RON

din 6.576 RON estimat