Atribuită
Cumpărare directă
Pachet RCA+Casco - 12 luni - CASCO - vALABILITATE DIN 11.10.2020, PRIMA 1.091 LEI/Valabilitate: 12 luni, GENERALI - RCA - DACIA,Model: Logan 1.5, Cilindree: 1461,An fabricatie: 2017,Masa maxima: 1590,Putere: 55 kw (75 cp),Nr locuri: 5PA: 687,20 Lei, RCA City Insurance, VALABILITATE: 12 luni din 29.10.2020
- Număr anunț
- DA26533340
- Autoritate contractantă
- Piete Resita SRL (CUI 18588753)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.778,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.778,20 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.