Atribuită
Cumpărare directă
NITURI POP AL. 4X10 PUN 6,00; SURUB LEMN 3,5X16 PUN 6,00; SURUB CAP INECAT DIN965-4.8- PH2 BUC 200; SD PIULITA HEXAGONALA M5 ZA BUC 200; SAIBE DIN 522C M5X20X1 BUC 200; RFT COLTAR MET TIP L 30*50*25MM 4BUC SET 25; PLEXIGLASS INCOLOR 1525 X 2050 3 MM BUC 7; PROFIL PVC L 25X25 (2,75M) ALB BUC 30; PLEXIGLASS INCOLOR 1525 X 2050 2 MM BUC 8.
- Număr anunț
- DA26540547
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.191,93 RON
- Valoare atribuită
- 5.191,93 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.