Atribuită
Cumpărare directă
1. MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT CITRUS 1L 2. MISAVAN GEL WC DEZINFECTANT PIN 1L Dezinfectantul gel WC Misavan Citrus / Pin este recomandat pentru dezinfectarea si curatarea vasului wc sau a obiectelor sanitare. Prin formula sa 4 in 1 dezinfecteaza, curata, parfumeaza, inalbeste. Gelul are efect bactericid si fungicid (efect bactericid - concentratie 5% si timp de actiune 5 minute, pentru efect fungicid - concentratie 5% si timp de actiune 15 minute). Parfumul sau este unul placut de citrice / pin. Produsul are o capacitate de 1 litru., DECLORNET 5 L , FLOOR SPRING 5 L ,
- Număr anunț
- DA26533983
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC TARGU BUJOR (CUI 3346913)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 520,72 RON
- Valoare atribuită
- 520,72 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.