Atribuită
Cumpărare directă
“Incinta vacuum pentu reparare liofilizator, contract 37PCCDI – FICPM Incinta vacuumeste neceasă pentru repararea liofilizatorului exintent în dotarea laboratorului de cercetare Caracteristici tehnice incinta vid/racire liofilizator: Model:Biobase BK- KFD10S Suprafata liofilizare: min.0.12 M2 Număr tăvițe: min.4 buc Temperatura finală :≤ -56 0C Vid maxim :<10Pa Inalțime între tăvițe: 50 mm Capacitate reținere apă 3kg/24ore Dimensiuni camera uscare :diam.260*310mm Agent frigorific r600a+R290+R23 Alimentare cu energie electrică:220V/50Hz,60 Hz Consum de energie: max.1,3KW Ecran tactil LCD Interfață USB pentru export date. Incinta va fi instalata în liofilizatorul existent în laborator . Pretul va include toate costurile legate de furnizarea produsului, transportul la sediu autorității contractante, cheltuielile legate de instalarea produsului si repararea liofilizatorului.
- Număr anunț
- DA26547000
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 42500000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.348 RON
- Valoare atribuită
- 12.348 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.