Atribuită
Cumpărare directă
10 1049837 PRELUNGITOR 6P 3M PROT ST CU INTR 7153 BUC 1,00 119,00 100,00 19,00 20 1006599 ELEGANT PRIZA DUBLA PBDC PT CP E 045488 BUC 1,00 14,32 12,03 2,29 30 1000206 CABLU MYYM 3X2,5 (H05VV-F) T500 M 12,00 3,59 36,20 6,88 40 1042020 LINE STECHER SHUCKO CU INEL ALB BUC 1,00 6,94 5,83 1,11 50 1039843 CANAL CABLU(JGHEAB) 40X25 CU CAPAC 2M BUC 6,00 5,26 26,52 5,04 60 1018661 SEDNA PRIZA DUBLA16A 2P+E SDN3000421 BUC 1,00 18,99 15,96 3,03
- Număr anunț
- DA26539112
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ENERGETIC REGELE FERDINAND I (CUI 2491494)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 31681000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 196,54 RON
- Valoare atribuită
- 196,54 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.