Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitionarea de servicii de proiectare tehnica pentru realizare proiect parc. Serviciile de proiectare includ: - Intocmire studiu de fezabilitate c.f HG 907/2016 - 4.000 lei; - Elaborare proiect tehnic si detalii de executie conform HG 907/2016 - 5.000 lei; - Intocmire documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/acordurilor/autorizatiilor - 2.000 lei; - Asistenta tehnica din partea proiectantului pe perioada de executie a lucrarilor si pentru participarea la faze determinante - 1.000lei.

Număr anunț
DA26551299
Autoritate contractantă
COMUNA GOGOSU (CUI 6304238)
Furnizor / câștigător
VECTOR CONSULT ASD SRL (CUI 28192658)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat