Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza multifunctionale A3 si A4, conform cerintelor caietului de sarcini nr. 94621/02.07.2020, Anuntului publicitar nr. ADV1170390 si ofertei adjudecata nr. 138500/22.09.2020 inclusiv clarificarile din perioada de evaluare a ofertei

Număr anunț
DA26551410
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.050 RON
Valoare atribuită
40.050 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.050 RON

din 40.050 RON estimat