Atribuită Cumpărare directă

montare plinta lemn 85ml, confectionare gratii geamuri, montare 8 proiectoare culeduri, schimbate 2 panouri electrice cu patroane cu panouri electrice cu sigurante automate

Număr anunț
DA26546964
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN MANCIULEA BLAJ (CUI 4563090)
Furnizor / câștigător
INSTAL TEAM GAZ SRL (CUI 27921295)
Cod CPV
50700000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat